Zwiększa się kolejka chętnych po Juranovicia

AS Roma

Zdjęcie: Pixabay

Josip Juranović prawdopodobnie jeszcze w styczniu zmieni klub. Po Chorwata ustawia się kolejka poważnych marek zainteresowanych transferem.

Boczny defensor już jakiś czas temu był łączony z odejściem z Celticu. Zainteresowanie spotęgowały dobre występy na mistrzostwach świata. Były zawodnik Legii Warszawa był jednym z najważniejszych ogniw reprezentacji Chorwacji, a ta drugi mundial z rzędu powalczy o medal. Tym razem w sobotę zagra z Maroko o trzecie miejsce.

Do tego wymagania Celticu za 27-latka nie są specjalnie wygórowane. Media informują o przynajmniej sześciu milionach euro, jakie oczekują w Glasgow.

Na rozwój spraw od jakiegoś czasu czeka Torino. Wspominano również o angielskim Chelsea. Tymczasem w czwartek wraca wątek włoski. Bowiem Juranovicia chce ponoć AS Roma. I to wcale nie wydaje się takie nierealne, zwłaszcza po wyrzuceniu z klubu Ricka Karsdorpa, którego docelowo ma zastąpić.

Wszystkie te informacje to oczywiście również dobre wieści dla Legii Warszawa, który ma zapisany procent z kwoty kolejnego transferu Chorwata.

Źródło: Gianluca Di Marzio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.