Żuraw: Nie ustalam składu na dwa czy trzy meczu z góry

Dariusz Żuraw

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Lech Poznań zdemolował przy Bułgarskiej Podbeskidzie Bielsko-Biała (4:0), ale Dariusz Żuraw miał pewne zastrzeżenia do postawy piłkarzy.

– W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów, żeby złapać rytm, ale po strzeleniu gola wyglądało to już lepiej. Po zmianie stron, właściwie na początku, mecz był praktycznie rozstrzygnięty. Nie wszystko mi się podobało w tym spotkaniu, ale po takim wyniku i po zachowaniu drugiego z rzędu czystego konta nie będę narzekał – przyznał szkoleniowiec.

Natłok meczów sprawił, iż w czwartkowym starciu z Benfiką Lizbona “Kolejorz” wyszedł w drugim garniturze. – Nie ustalam składu na dwa czy trzy meczu z góry. Po poniedziałkowym starciu z Lechią niektórzy piłkarze potrzebowali odpoczynku i ten odpoczynek im dałem. Rozmawiam z zawodnikami oraz ze sztabem medycznym – taka była potrzeba chwili – wytłumaczył.

– Ostatnio przeżywamy dużo w Lidze Europy i w ekstraklasie. Tych spotkań jest dużo, a te starcia do końca roku są dla nas bardzo istotne. Szczególnie w naszej lidze, bo wiosną chcemy walczyć o jak najwyższe cele, a meczów w tym sezonie jest mniej. Dlatego te pojedynki są bardzo ważne, patrząc na to ile tych punktów już potraciliśmy – podsumował Żuraw.

źródło: lechpoznan.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *