Żuraw: Mogę tylko przeprosić naszych kibiców za tą chałturę

Dariusz Żuraw

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

– Mogę tylko przeprosić naszych kibiców za tą chałturę, którą tutaj odstawiliśmy, bo trudno tutaj mówić o grze w piłkę. Gdybym miał powiedzieć, który zawodnik zagrał na poziomie, to tylko Mickey van der Hart – mówił szkoleniowiec Lecha Poznań Dariusz Żuraw po porażce z Wisłą Płock (0:1).

W niedzielne popołudnie Lech przegrał z Wisłą po debiutanckim trafieniu Luki Šušnjara. Po siedemnastu kolejkach Lech jest dopiero jedenasty w tabeli PKO Ekstraklasy. A może być jeszcze niżej jeżeli Warta Poznań w poniedziałek pokona Zagłębie Lubin.

Przyczyn takiej sytuacji można szukać wiele. Wpadliśmy w dół pod koniec zeszłej rundy i do dzisiaj nie możemy niestety z niego wyjść. Wydawało się, że okres przygotowawczy to będzie moment, kiedy wszystko ruszy, jednak kontuzje kluczowych piłkarzy nie pozwoliły się normalnie przygotować i dzisiaj wygląda to tak, że jesteśmy bardzo chaotyczni w ataku, mamy duże problemy w defensywie – wystarczy rzucić jedna dłuższą piłkę i nie trzeba się natrudzić. Jeśli chodzi o wyjście z kryzysu, zawsze wychodziłem z niego ciężką pracą i teraz też tak chcę z niego wyjść – zadeklarował trener “Kolejorza”.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *