Znani rywale polskich drużyn! Wyniki losowania IV rundy eliminacji LE 2014/15.

O godzinie 13-tej w Nyonie odbyło się losowanie IV rundy eliminacji LE 2014/15. Po kontrowersyjnej decyzji o wykluczeniu Legii z Ligi Mistrzów i sensacyjnym awansie Ruchu Chorzów do IV rundy eliminacji ligi europejskiej znamy rywali polskich drużyn.

Mistrzowie Polski zagrają z kazachskim FC Aktobe, które po drodze do IV rundy przegrał w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt i zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej.  Ruch Chorzów trafił za to na Metalist Charków, który w tym sezonie wygrał jedynie z Zorią Ługańsk (2:1).

Oto wyniki dzisiejszego losowania:

Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) – Borussia Monchengladbach (Niemcy)
Apollon Limassol (Cypr) – Lokomotiv Moskwa (Rosja)
Astana (Kazachstan) – Villarreal (Hiszpania)
Young Boys (Szwajcaria) – Debreczyn (Węgry)
PEC Zwolle (Holandia) – Sparta Praga (Czechy)
Spartak Trnava (Słowacja) – FC Zurich (Szwajcaria)
Asteras Tripoli (Grecja) – Maccabi Tel Aviv (Izrael)
AEL Limassol (Cypr) – Tottenham Hotspur (Anglia)
Dnipro Dnipropetrowsk (Ukraina) – Hajduk Split (Chorwacja)
Dynamo Mińsk (Białoruś) – Nacional (Portugalia)
Qarabag (Azerbejdżan) – FC Twente (Holandia)
Petrolul Ploiesti (Rumunia) – Dynamo Zagrzeb (Chorwacja)
HJK Helsinki (Finlandia) – Rapid Wiedeń (Austria)
Trabzonspor (Turcja) – FK Rostov (Rosja)
Zimbru Chisinau (Mołdawia) – PAOK Saloniki (Grecja)
RNK Split (Chorwacja) – FC Torino (Włochy)
Omonia Nikozja – Dynamo Moskwa (Rosja)
Aktobe (Kazachstan) – Legia Warszawa (Polska)
Olympique Lyon (Francja) – Astra Giurgiu (Rumunia)
Lokeren (Belgia) – Hull City (Anglia)
Neftchi Baku (Azerbejdżan) – Partizan Belgrad (Serbia)
Ruch Chorzów (Polska) – Metalist Charków (Ukraina)
IF Elfsborg (Szwecja) – Rio Ave (Portugalia)
PSV Eindhoven (Holandia) – Shakhtyor Solihorsk (Białoruś)
Karabukspor (Turcja) – Saint-Etienne (Francja)
Stjarnan (Islandia) – Inter Mediolan (Włochy)
Panathinaikos (Grecja) – Midtjylland (Dania)
Feyenoord Rotterdam (Holandia) – Zoria Lugańsk (Ukraina)
Grasshoppers (Szwajcaria) – Club Brugge (Belgia)
Real Sociedad (Hiszpania) – Krasnodar (Rosja)
Rijeka (Chorwacja) – Sheriff Tiraspol (Mołdawia)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *