Znamy termin spotkania Juventus – Napoli

forbes.com

Październikowe spotkanie Juventus – Napoli nie mogło się odbyć z powodu licznych zakażeń koronawirusem u podopiecznych Gennaro Gattuso. Początkowo Napoli miało otrzymać karę w postaci walkowera i ujemnego punktu,  jednak Azzurri złożyli apelację, dzięki której spotkanie przesunięto.

Mecz Juventus – Napoli nie mógł odbyć się jesienią przez falę zakażeń w neapolitańskim klubie. Piłkarze zgodnie z przepisami, nie mieli prawa wyjechać do Turynu. Mimo to władze Serie A nałożyły na klub karę w postaci walkowera wraz z ujemnym punktem. Klub złożył apelację, która została rozpatrzona pozytywnie. Na wyznaczenie nowego terminu spotkania musieliśmy czekać długo.

Wiemy już, że spotkanie między Napoli a Juventusem odbędzie się 17 marca o godzinie 18:45. Sytuacja w Serie A jest na tyle ciekawa, że to spotkanie może mieć kluczowy wpływ na końcowe zestawienie drużyn, które zakwalifikują się do europejskich pucharów. Między trzecią a siódmą drużyną we Włoszech jest tylko sześć punktów różnicy. Każde potknięcie w tej grupie będzie miało wpływ na końcówkę sezonu.

źródło: Juventus


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *