Znamy bazę Polaków podczas EURO 2020!

https://sport.tvp.pl/

Oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformowała kibiców o tym, że bazą reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy będzie Hotel Marriott Resort & Spa w Sopocie.

To sopocki hotel oficjalnie będzie gościł reprezentantów Polski w czasie EURO 2020. Wszystko co związane z naszą reprezentacją podczas EURO będzie miało miejsce w trójmieście(oczywiście prócz spotkań). Treningi kadrowiczów będą odbywały się bowiem na Arenie Gdańsk, a gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy będzie odpowiedzialne za wyloty naszych rodaków na mecze grupowe. Pierwotnie Polacy mieli stacjonować w Dublinie, gdzie wg. wstępnego terminarza mieli rozegrać dwa mecze grupowe. Ze względu na zmianę obiektów na jakich Polacy zagrają spotkania w pierwszej fazie rywalizacji, zmianie uległo również miejsce pobytu kadry.

Przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, Polacy odbędą zgrupowanie w Opalenicy, które rozpocznie się 24 maja i potrwa do 9 czerwca. Dokładnie tydzień przed przyjazdem do Opalenicy poznamy szeroką kadrę. Dokładny skład reprezentacji na turniej ujawniony zostanie zaś 1 czerwca, w dniu sparingu z Rosją we Wrocławiu. To jeden z dwóch naszych meczów towarzyskich przed mistrzostwami, drugi będzie miał miejsce 8 czerwca, kiedy to podejmiemy w Poznaniu Islandię.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na EURO 2020 odbędzie się 14 czerwca w Sankt Petersburgu przeciwko Słowacji. Następnie wyruszymy do Sevilli na pojedynek z Hiszpanią(19.06.), a zmagania w grupie zakończymy ponownie w Sankt Petersburgu meczem ze Szwedami(23.06.).


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *