Zmiany na ławce trenerskiej Wisły Kraków

wisla.krakow.pl

Trzęsienie ziemi w Wiśle Kraków! Według informacji portalu sport.tvp.pl, ze sztabu szkoleniowego „Białej Gwiazdy” odejdą Dawid Szulczek i Leszek Dyja.

Wisła Kraków po 34. kolejkach PKO BP Ekstraklasy jest pewna utrzymania w elicie. Cel postawiony przez zarząd „Białej Gwiazdy” zrealizował trener Artur Skowronek wraz ze swoim sztabem. Sztabem, który niedługo ulegnie zmianom personalnym.

Jak donosi portal sport.tvp.pl, z Wisłą Kraków pożegnają się asystent Artura Skowronka – Dawid Szulczek i trener przygotowania fizycznego – Leszek Dyja.

Powołując się na informacje dziennikarzy, Dawid Szulczek zostanie trenerem spadkowicza z pierwszej ligi – Wigier Suwałki. Głównym zadaniem szkoleniowca będzie jak najszybszy powrót na zaplecze Ekstraklasy. Dla Szulczeka będzie to debiut w roli pierwszego trenera drużyny seniorskiej.

Według informacji portalu, ze sztabu „Białej Gwiazdy” odejdzie także Leszek Dyja. 42-latek znajduje się również w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski. Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa został odstawiony na boczny tor i nie brał udziału w przygotowaniach zespołu do końcowej fazy sezonu.

W nadchodzącej serii gier Wisła Kraków zagra na własnym stadionie z Koroną Kielce. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 11 lipca na godzinę 20:00. Relacja z meczu ukaże się na naszym portalu bezpośrednio po ostatnim gwizdku sędziego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x