Źle się dzieje w państwie Duńskim, porażka rywali Legii

Oparte na Duńczykach FC Midtjylland, grające bardzo dobrze w tym roku w pucharrach doznało wreszcie pierwszej porażki u siebie. Porażka ta była niezwykle druzgocąca, gdyż ich dzisiejsi rywale – SSC Napoli zwyciężyli, aż 4:1.

Strzelanie w 19.minucie rozpoczął były piłkarz Realu Madryt Jose Maria Callejón. Przed przerwą do siatki Duńczyków trafił jeszcze dwa razy Gabbiadini i sytuacja głównych obecnie rywali Legii nie wyglądała zbyt dobrze. Nadzieję kibicom przywrócił na dwie minuty przed zmianą połów Austriak – Martin Pusic, ale w doliczonym czasie gry gola na wagę trzech punktów zdobył Gonzalo Higuain.

FC Midtjjylland 1:4 (1:3) SSC Napoli