Zinedine Zidane: Ciągle niczego nie wygraliśmy

Zinedine Zidane

Zdjęcie: foxsportsasia.com/

Trafili ze stałego fragmentu, co może się zdarzyć, tyle. My dalej robiliśmy to, co potrafimy robić. Wierzyliśmy i graliśmy, a po naszym pierwszym golu mecz był inny – mówił Zinedine Zidane po zwycięstwie Realu Madryt nad Osasuną 4:1 w 23. kolejce La Liga.

Dzisiaj musieliśmy zdobyć punkty po ostatniej porażce. To bardzo trudny teren, gdzie nie jest łatwo wygrać, ale to zrobiliśmy. Zaczęliśmy z trudnościami, bo oni trafili ze stałego fragmentu, ale po 5 minutach doprowadziliśmy do remisu i moim zdaniem od tego gola zaczęliśmy grać lepiej. To był mecz pracy całej drużyny i na końcu zasłużyliśmy na to zwycięstwo z rywalem, który postawił nam bardzo trudne warunki – powiedział francuski szkoleniowiec.

Wiele razy pytaliście mnie o Isco, a nic się nie zmieniło. To ważny gracz w tej kadrze i gdy gra, to przynajmniej daje z siebie wszystko na boisku. Jako piłkarz bardzo mi się podobna i technicznie też jest dla nas bardzo ważny pod względem rozgrywania. Dzisiaj rozegrał wielki mecz jak reszta, ale przede wszystkim cieszę się z jego goli, bo musi strzelać więcej. (…) Tak… Tak. Nie wiem, czy to najlepsza wersja, ale Isco to świetny zawodnik i ktoś taki grający między liniami jest bardzo ważny dla naszego rozegrania piłki. Rozegrał wielki mecz jak wszyscy. Cieszę się też z jego gola – dodał Zidane odnośnie pytań o Isco.

Źródło: realmadryt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x