Zieliński pożegnał się z Napoli. “Zawsze będę pamiętał dobre rzeczy”

Piotr Zieliński

Fot. Mateusz Czarnecki

Piotr Zieliński w poniedziałek zorganizował przyjęcie urodzinowe, na którym pojawiło się wiele najbliższych mu osób.

Reprezentant Polski tego lata pożegna się z Napoli i prawdopodobnie zwiąże się z Interem Mediolan.

Do tej pory nie miał okazji na publiczne podziękowania w kierunki kibiców i osób związanych z Neapolem. Zrobił to właśnie podczas poniedziałkowego przyjęcia, odczytując oficjalny list.

– Chciałbym podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Nigdy nie czułem się bezpieczniej niż tutaj z moją rodziną. Zawsze będę pamiętał dobre rzeczy, które mnie tu spotkały, będę pamiętał wspaniałych ludzi, których poznałem w Neapolu – zaznaczył Zieliński

– Tutaj stałem się mężczyzną, liderem, ojcem dla mojego syna. Razem z żoną jesteśmy wdzięczni za wszystko, co nas tu spotkało. Wasza gościnność i otwartość to coś, czego możemy wszyscy się nauczyć. Jesteście niezwykłymi ludźmi, których poznałem, pokochałem i szanuję. Podoba mi się wasza mentalność. Dziękuję wam, ponieważ nikt z was nigdy nie obraził mnie po mojej decyzji o zmianie drużyny. To wiele dla mnie znaczy – dodał.

Ostatnie tygodnie były dla Zielińskiego trudne, gdy było już wiadomo, że opuści Napoli. Mimo to był jedną z kluczowych postaci w poprzednich sezonach. Przede wszystkim ma na koncie mistrzostwo Włoch. W Napoli grał od 2016 roku.

Źródło: Alfredo PedullaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.