Zieliński odrzucił ofertę nowego kontraktu. Niejasna przyszłość Polaka

Piotr Zieliński / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak podaje “Il Matino” Piotr Zieliński w ostatnich dniach otrzymał ofertę przedłużenia kontraktu z SSC Napoli. Polak po raz kolejny odrzucił propozycję “Azzurich”.

25-letni pomocnik od kilku miesięcy rozmawia ze swoim klubem na temat przedłużenia umowy, która wygasa w czerwcu 2021 roku. Według włoskich mediów, Zieliński otrzymał ofertę kontraktu, który miał obowiązywać do 2024 roku. W umowie zostałaby wpisana także klauzula odejścia w wysokości 100 milionów euro, a sam zawodnik zanotowałby znaczącą podwyżkę.

 – Zieliński nie jest przekonany, czy chce kontynuować karierę w tym klubie. Spokojnie czeka na rozwój wypadków – podkreśla “Il Matino”.

Jeśli do końca roku Polak nie podpisze nowego kontraktu, to w styczniu będzie mógł związać się z nowym zespołem. Pewne jest, że 25-latek nie będzie narzekał na brak ofert. W tym sezonie jest kluczowym ogniwem Napoli. Tylko w czterech meczach tego sezonu Serie A nie wystąpił w pełnym wymiarze czasowym. Portal “Transfermarkt” wycenia wartość pomocnika na 40 mln euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi