Zbigniew Smółka: Nie położymy się

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Chcemy wrócić do domu z pucharem. Nie położymy się i mam nadzieję, że sprostamy takiemu rywalowi. – zapowiada szkoleniowiec Arki Gdynia, Zbigniew Smółka przed meczem z Legią Warszawa w Superpucharze Polski.

Każda drużyna ma swoje dylematy czy problemy. Legia to największy klub w Polsce, mistrz kraju. Dlatego też wszyscy chcielibyśmy, by dostała się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. To marzenie wszystkich kibiców piłki nożnej. Stołeczna drużyna musi jednak od początku zmagać się z grą na dwa fronty, nie ma jeszcze zapewnionego awansu do kolejnej rundy eliminacji. Oglądałem spotkanie z Cork. Irlandczycy okazali się trudnym rywalem, ale życzę Legii, by w najbliższy wtorek awansowała.

Liczę po cichu, że w Superpucharze szansę dostaną zmiennicy, a Legia zagra słabszy mecz. W tym musimy też upatrywać szansy na nasz sukces. Musimy nadrabiać indywidualne braki w wyszkoleniu zaangażowaniem, charakterem i walką. Tego będę oczekiwał od swoich zawodników. – podkreślił Smółka w rozmowie z Legia.Net (tam można przeczytać cały wywiad).

Mecz o Superpuchar Polski w sobotę, o 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi