Zbigniew Boniek po meczu Polska – Mołdawia: “Drugie 45 minut to totalna kompromitacja”

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Reprezentacja Polski po wczorajszym spotkaniu w Mołdawii wraca do Warszawy bez punktu. Stracili oni bowiem przewagę dwóch bramek i finalnie ponieśli porażke 2-3. Po tej kompromitacji Zbigniew Boniek wstawił na swojego twittera wpisy, w których nie pozostawił suchej nitki na reprezentantach Polski.

Każdy kibic narodowego futbolu był pewny, że reprezentacja Mołdawi nie będzie stanowiła dużego zagrożenia. Są oni uplasowani na 171. miejscu w rankingu FIFA, a Polska na 23. miejscu. Niestety niespodziewanie przegraliśmy z tą teoretycznie słabszą drużyną. Po fatalnym występie biało-czerwonych głos zabrał były prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

– Po pierwszej połowie wydawało się ze 4 gole to obligo!!!! Drugie 45 minut do totalna kompromitacja. Nie do wiary – napisał na twitterze.

Ja sobie takiego meczu nie przypominam! Od 2-0 do 2-3 z tak nisko notowaną drużyną, szkoda gadać – napisał Boniek