
„Zawsze darzyliśmy go sympatią” – Prezes Konyasporu o transferze Kramera
Sytuacja Blaza Kramera tego lata wzbudziła dużo emocji wśród kibiców Legii Warszawa.
Wokół 28-letniego Słoweńca było kilka zwrotów akcji. Ostatecznie wylądował w Konyasporze, do którego pierwotnie transfer kilka tygodni temu upadł.
Prezes tureckiego klubu, Omer Korkmaz skomentował w poniedziałek kulisy sprowadzenia Kramera. Twierdzi, że kwoty, które sugerowano w Polsce, nie są prawdziwe.
– Nasz klub nie miałby możliwości wyłożenia takiej sumy. Blaż przyjechał do Konya na początku okna transferowego, ale ze względu na pewne żądania jego agenta musieliśmy go odesłać z powrotem do Polski. Zawsze darzyliśmy go sympatią, on chciał do nas wrócić i się wykazać. Ostatecznie uzgodniliśmy transfer za kwotę o 50 procent niższą od pierwotnie podanej – cytuje go portal Legia.net.
Kramer spędził w Legii Warszawa dwa lata. Z doniesień portalu meczyki.pl miało wynikać, że po realizacji wszystkich warunków jego przejście do Konyasporu będzie kosztowało łącznie milion euro. Zatem albo prezes Konyasporu przemilczał kwestię bonusów, albo to w Polsce rzeczywiście padły nieprawdziwe kwoty.
Źródło: konyaninsesi.com.tr/Legia.net
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal remisuje z Cracovią w debiucie Djurdjevicia (WIDEO)
Michał Szewczyk / 4 kwietnia 2025, 19:58
-
Plotki transferoweAssane Diao znalazł się na celowniku klubów z Premier League
Victoria Gierula / 3 kwietnia 2025, 17:52
-
Plotki transferoweJoao Felix musi szukać szczęścia gdzieś indziej. AC Milan nie wykupi go latem
Victoria Gierula / 1 kwietnia 2025, 16:16
-
AktualnościIvan Djurdjević nowym trenerem FKS Stali Mielec
Michał Szewczyk / 1 kwietnia 2025, 14:39
-
1 Liga PolskaTrener bramkarzy Lecha Poznań: To najbardziej przykry moment w mojej karierze [WYWIAD]
Karolina Kurek / 30 marca 2025, 20:30
-
EkstraklasaPKO BP Ekstraklasa: Motor zdeklasował Stal na własnym stadionie (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 30 marca 2025, 17:15