

Zawisza rozwiązał umowy z dwoma zawodnikami
Samuel de Araujo Miranda oraz Wagner de Andrade Borges nie są już zawodnikami bydgoskiego Zawiszy. Klub rozwiązał kontrakty z tymi zawodnikami za porozumieniem stron i jednocześnie podziękował im za grę, zaangażowanie oraz strzelone bramki.
26-letni Samuel rozegrał zaledwie 5 meczów w niebiesko-czarnych barwach i ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Zadebiutował 20 lipca 2014 roku w meczu z Koroną Kielce. Z kolei Wagner dołączył do drużyny z Bydgoszczy 1 lipca 2014 roku i od tego momentu wystąpił w 18 meczach i strzelił 3 bramki. Brazylijski pomocnik także zadebiutował we wspomnianym meczu z Koroną.
Źródło: wkszawisza.pl/wlasne
Foto: bydgoszcz.pl
-
AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-


AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-


AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościMundial 2026: Kolumbia – Uzbekistan 3:1. Pierwszy gol Uzbekistanu w historii występów na mistrzostwachNowacki / 18 czerwca 2026, 12:04
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09





































