“Zasłużyliśmy na dużo więcej” – Zidane po meczu z Sociedad

Zidane

as.com

Po pojedynku Realu Madryt z Realem Sociedad klika słów na temat gry swojego zespołu wypowiedział Zinedine Zidane. Przypomnijmy, że “Królewscy” zremisowali to spotkanie 1:1.

“Los Blancos” w poniedziałek podejmowali u siebie drużynę z Kraju Basków. Mimo dobrej gry mistrzów Hiszpanii, udało im się tylko zremisować to spotkanie, po bramce Viniciusa, która padła dopiero w 89. minucie. Przez taki wynik Atletico Madryt znowu odskoczyło punktowo od swojego głównego rywala.

Po starciu z Sociedad głos zabrał trener “Królewskich” – Zinedine Zidane:

– Zasłużyliśmy na dużo więcej, szczególnie patrząc na stworzone przez nas okazje bramkowe. Nie udało nam się jednak wygrać. Szczególnie zabrakło gola w pierwszej połowie, który mógł całkowicie odmienić ten mecz. Real Sociedad miał jedną sytuację i strzelili gola. My dominowaliśmy, ale cóż… taki jest futbol.  – mówił francuski szkoleniowiec. – Mimo wszystko rozegraliśmy dobre spotkanie. Nie wiem, czy było one najlepsze z ostatnich sześciu, bo straciliśmy dwa punkty. Dlatego boli mnie ten wynik ze względu na włożony wysiłek przez zawodników, ale to niczego nie zmienia. Możemy być zadowoleni z tego, co robimy – podsumował Zidane.

Następne ligowe spotkanie może być większym wyzwaniem dla zespołu “Los Blancos”. Siódmego marca Real zmierzy się z Atletico Madryt – jednym z głównych faworytów do sięgnięcia po mistrzostwo.