

Zaskakujący powrót Piotra Nowaka do PKO Ekstraklasy?
Piotr Nowak będzie nowym trenerem Jagiellonii Białystok? Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego” podaje, że najpoważniejszym kandydatem.
W czwartek postanowiono pożegnać się z Ireneuszem Mamrotem. Choć wcześniej prezes Agnieszka Syczewska wspierała trenera na łamach "weszlo.com". Życie piłkarskie jest niezwykle zaskakujące i tak było w tym przypadku.
Głównym kandydatem do przejęcia Jagi jest Piotr Nowak, który ostatni raz pracował w Polsce prowadząc Lechię Gdańsk w 2017 roku. W ostatnich miesiącach pełnił zaś rolę eksperta w "Kanale Sportowym".
Jagiellonia po 19. kolejkach zajmuje jedenastą lokatę z dorobkiem 24 punktów. W czterech ostatnich starciach odniosła jedno zwycięstwo i w związku z tym cierpliwość się skończyła dla Mamrota.
Jagiellonia Białystok - sezon 2020/2021 - 6 zwycięstw / 6 remisów / 7 porażek
Piotr Nowak, były trener @LechiaGdanskSA jest najpoważniejszym kandydatem na trenera @Jagiellonia1920 Informuję, bo w obliczu ostatnich wydarzeń nie wszyscy z szefostwa klubu muszą o tym wiedzieć😁
— Piotr Wołosik (@PiotrWolosik) December 25, 2021
-
Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55








































