Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa (04.05) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

W sobotę o godzinie 17:30, na stadionie KGHM Zagłębie Arena w Lubinie, odbędzie się spotkanie między Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa. Mecz ten rozgrywany jest w ramach 31. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W niniejszym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję tv i online oraz czy dostępne będą transmisje bezpłatne.

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Raków?

Transmisja Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa będzie dostępna na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Transmisję online można oglądać poprzez Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Zagłębie Lubin – Raków, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa nie jest dostępna za darmo. Transmisję online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Zagłębie Lubin – Raków, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkowe 20 zł dostępny jest pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia dostęp przez stronę internetową oraz aplikacje na różne urządzenia, a także oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Zagłębie Lubin – Raków, transmisja w Polsat Box Go

Na platformie Polsat Box Go można oglądać transmisję z dzisiejszego spotkania po wykupieniu pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet zawiera dostęp do kanałów Polsat Sport oraz innych stacji sportowych. Platforma Polsat Box Go oferuje transmisję na 2 urządzeniach równocześnie.

Zagłębie Lubin – Raków, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.