Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź (20.05) – gdzie oglądać, transmisja

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

W poniedziałek, 20 maja 2024 roku o godzinie 19:00 na stadionie KGHM Zagłębie Arena w Lubinie, odbędzie się spotkanie Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź. Jest to 33. kolejka Polskiej Ekstraklasy. W tym artykule przedstawione zostaną opcje dostępne dla widzów, którzy chcą śledzić to spotkanie na żywo zarówno w telewizji, jak i online, a także informacje, czy istnieje możliwość bezpłatnego oglądania.

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź?

Spotkanie Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź można śledzić na żywo w telewizji na kanałach Canal+Sport 5 oraz Canal+Sport 3. Dla tych, którzy preferują oglądanie przez internet, dostępne są serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, wszystkie oferujące płatny dostęp do transmisji online.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, transmisja online za darmo

Transmisja spotkania Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź nie jest dostępna bezpłatnie. Oglądanie meczu możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem płatnych platform streamingowych.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć stream z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Dodatkowo za 20 zł można też wykupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.