Zagłębie Lubin – Jagiellonia (20.04) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

Już dziś odbędzie się spotkanie piłkarskie pomiędzy Zagłębiem Lubin a Jagiellonią Białystok. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 na stadionie KGHM Zagłębie Arena w Lubinie, w ramach 29. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W dalszej części artykułu znajdą się informacje na temat dostępnych opcji oglądania transmisji telewizyjnej oraz online, a także czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Jagiellonia?

Starcie Zagłębie Lubin – Jagiellonia będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanałach Canal+4K Ultra HD, Canal+Sport 3. Dostępne opcje dla transmisji online obejmują Canal+online, Polsat Box Go, Player.pl, wszystkie są płatne.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Zagłębie Lubin – Jagiellonia nie jest dostępna za darmo. Opcje oglądania online oferowane są wyłącznie przez płatne platformy streamingowe.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu w Canal+online, można wykupić pakiet “Canal+”, który jest oferowany w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie na pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo dostępny jest pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za 20 zł. Platforma Canal+online zapewnia dostęp zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacjach na różnorodne urządzenia.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, transmisja w Polsat Box Go

Mecz można również śledzić na platformie Polsat Box Go, gdzie dostępny jest pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet umożliwia dostęp do kanałów Polsatu Sport oraz innych stacji sportowych. Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, transmisja w Player.pl

Na platformie Player.pl dostępny jest pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Platforma oferuje możliwość oglądania na różnorodnych urządzeniach, włączając komputery, smartfony, tablety, Smart TV oraz konsole do gier.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.