Zagłębie lepsze od GKS-u Katowice

własne

W pierwszoligowym meczu, Zagłębie Sosnowiec pokonało GKS Katowice 2:1. Odkąd ekipa z Sosnowca awansowała do 1 ligi zagrała trzy mecze z GKS-em, wszystkie zakończyły się zwycięstwem Zagłębia.

Bohaterem spotkania został Michał Fidziukiewicz, który zdobył obydwie bramki  dla Zagłębia w 84 i 90 minucie. Pierwsze gola jednak zdobyli goście z Katowic w 83 minucie. Zdobywcą jedynej bramki dla GKS-u, był wychowanek Zagłębia Rafał Pietrzak. Wszystkie bramki wpadły więc w końcówce spotkania.

Jeśli Zagłębie Sosnowiec wygra za tydzień z Zawiszą Bydgoszcz, zakończy rundę wiosenną na drugim miejscu w tabeli 1 Ligi.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 2:1