Zabójcza końcówka Górnika!

W drugim piątkowym spotkaniu 12. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Górnik Zabrze  podejmował Śląska Wrocław. Gospodarze wygrali to spotkanie rzutem na taśmę!

Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando piłkarzy trenera Levego. Po 45 minutach na tablicy widniał dość zaskakujący wynik, 0:2.  Autorem obydwu bramek był Marco Paixao, który każdym kolejnym meczem potwierdza swoją wartość. W drugiej części gry, rozwścieczeni gospodarze zabrali się za odrabianie strat. Za sprawą bramki Sobolewskiego, w 50 minucie mieliśmy już  tylko 1:2. Gdy zegar wskazywał  90. minutę, mało kto wierzył w zmianę wyniku. Jednak prawdziwe emocje miały dopiero nadejsć! W pierwszej minucie doliczonego czasu gry, świetną asystę “Sobola” wykorzystał Iwan, który doprowadził do remisu. Górnikom było jednak mało, a kilkadziesiąt sekund później, decydujący cios zadał Prejuce Nakoulma, i to Zabrzanie mogli cieszyć się z niesamowicie szczęśliwego zwycięstwa.

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 3:2 (0:2)