Z Widzewa Łódź do Ruchu Chorzów. Beniaminek sfinalizował szósty letni transfer

ksruch.com

Zgodnie z medialnymi doniesieniami, Juliusz Letniowski dołączył do drużyny beniaminka Ekstraklasy, Ruchu Chorzów. 

Przypomnijmy, pod koniec ubiegłego tygodnia dziennikarz Jerzy Chwałek poinformował o możliwym odejściu piłkarza do drużyny Ruchu Chorzów. Tak też się stało, o czym beniaminek PKO BP Ekstraklasy przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Pomocnik przeniósł się na Górny Śląsk na zasadzie rocznego wypożyczenia. W umowie znalazła się również opcja transferu definitywnego po zakończeniu sezonu 2023/2024.

Bardzo się cieszę, że dołączam do ekipy Ruchu. Słyszałem wiele dobrego o drużynie i kibicach. Jestem zmotywowany, żeby osiągać tu jak najlepsze wyniki. Mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko – powiedział nowy nabytek Ruchu, cytowany przez klubowy portal.

Letniowski w zakończonej kampanii ligowej rozegrał 31 meczów na poziomie Ekstraklasy. Dołożył do tego również jeden występ w rozgrywkach o krajowy puchar. Strzelił w nich tylko jednego gola oraz zaliczył tyle samo asyst. Niesatysfakcjonujące “liczby” osiągane przez zawodnika stanowiły główny zarzut trenerów wobec niego. W efekcie piłkarz był zmuszony poszukać nowego miejsca pracy.

To szósty transfer sfinalizowany przez władze Ruchu w ostatnich tygodniach. Wcześniej drużynę z Chorzowa zasilili Michał Buchalik, Mateusz Bartolewski, Dawid Barnowskie, Maciej Firlej oraz Szymon Szymański.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.