Young: Jeśli Shaw będzie więcej pracował stanie się najlepszy

http://www.squawka.com

http://www.squawka.com

Luke Shaw jest na wylocie z Old Trafford, Jose Mourinho traci cierpliwość do bocznego obrońcy, który nie może złapać optymalnej formy. W obronie Brytyjczyka stanął Ashley Young, który twierdzi, że jeśli Shaw będzie więcej i ciężej pracował nad sobą to niemal na pewno stanie się najlepszym obrońcą.

Kontrakt urodzonego w Kingston upon Thames lewego obrońcy wygasa z końcem obecnego sezonu i raczej na pewno Jose Mourinho nie będzie chciał dla niego nowego kontraktu. Od dłuższego czasu The Special One woli stawiać na 32-letniego Younga.

Jak się okazuje nie wszyscy przekreślają byłego zawodnika Southampton. Ashley Young postanowił bronić kolegę z zespołu.

Opiekun Czerwonych Diabłów postanowił również skrytykować obrońcę publicznie po meczu FA Cup z Brighton & Hove Albion. Ciężko będzie Brytyjczykowi odbudować zaufanie managera w tak krótkim czasie.

„Oczywiście Shaw chce zawsze jak najlepiej, chciałbym żeby powodziło mu się jak najlepiej. Tak jak wszyscy czasem trzeba spuścić głowę i ciężko pracować”. – powiedział Young dla Radio 5 Live. Na pytanie czy jego kolega ma szansę odbudować zaufanie Mourinho 32 – latek odpowiedział ” Tak, oczywiście. To świetny piłkarz i ma szansę stać się najlepszym obrońcą. Mamy w drużynie zdrową rywalizację, każdy chce być częścią zespołu. Zawsze powtarzam, że jeśli dołączasz do United to szykuj się na ciężką walkę”.

źródło www.theguardian.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x