Young: Jeśli Shaw będzie więcej pracował stanie się najlepszy

http://www.squawka.com

http://www.squawka.com

Luke Shaw jest na wylocie z Old Trafford, Jose Mourinho traci cierpliwość do bocznego obrońcy, który nie może złapać optymalnej formy. W obronie Brytyjczyka stanął Ashley Young, który twierdzi, że jeśli Shaw będzie więcej i ciężej pracował nad sobą to niemal na pewno stanie się najlepszym obrońcą.

Kontrakt urodzonego w Kingston upon Thames lewego obrońcy wygasa z końcem obecnego sezonu i raczej na pewno Jose Mourinho nie będzie chciał dla niego nowego kontraktu. Od dłuższego czasu The Special One woli stawiać na 32-letniego Younga.

Jak się okazuje nie wszyscy przekreślają byłego zawodnika Southampton. Ashley Young postanowił bronić kolegę z zespołu.

Opiekun Czerwonych Diabłów postanowił również skrytykować obrońcę publicznie po meczu FA Cup z Brighton & Hove Albion. Ciężko będzie Brytyjczykowi odbudować zaufanie managera w tak krótkim czasie.

“Oczywiście Shaw chce zawsze jak najlepiej, chciałbym żeby powodziło mu się jak najlepiej. Tak jak wszyscy czasem trzeba spuścić głowę i ciężko pracować”. – powiedział Young dla Radio 5 Live. Na pytanie czy jego kolega ma szansę odbudować zaufanie Mourinho 32 – latek odpowiedział ” Tak, oczywiście. To świetny piłkarz i ma szansę stać się najlepszym obrońcą. Mamy w drużynie zdrową rywalizację, każdy chce być częścią zespołu. Zawsze powtarzam, że jeśli dołączasz do United to szykuj się na ciężką walkę”.

źródło www.theguardian.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi