Xavi po remisie w Barcelonie. „Zagraliśmy świetnie”
FC Barcelona zremisowała 0:0 z Benfiką, jednakże nowy trener Katalończyków, Xavi, jest zadowolony z gry zespołu.
– Byliśmy znacznie lepsi od Benfiki. Zagraliśmy świetnie. Zabrakło nam tylko gola. Gdybyśmy go strzelili, rozmawialibyśmy o naszej świetnej grze – mówił po meczu Xavi.
– Wciąż jestem optymistą. Grając w ten sposób możemy rywalizować z każdym. Jesteśmy w stanie wygrać z Bayernem. Mamy wielkie talenty i piłkarze, którzy na boisku mogą robić różnicę. Z Benficą zdobyliśmy jednak tylko jeden punkt. To nie jest warte Barcelony.
– Przekonaliśmy się, że nie mamy problemu z przygotowaniem fizycznym. Musimy odbudować pewność siebie piłkarzy odpowiedzialnych za strzelanie goli. Zobaczymy też, co będziemy mogli zrobić w styczniowym oknie transferowym.
"Blaugrana" wciąż nie może być pewna awansu do dalszej fazy rozgrywek. W ostatniej kolejce podejmą oni Bayern Monachium, podczas gdy Benfika zmierzy się z Dynamem Kijów. Na ten moment gracze z Lizbony tracą do "Barcy" zaledwie dwa punkty.
-

AktualnościArsenal gwarantuje co najmniej 105,6 mln euro za finał Ligi Mistrzów 2025/26Nowacki / 29 maja 2026, 16:56
-

AktualnościPSG ogłosił 24-osobowy skład na finał Ligi Mistrzów z Arsenalem – Luis Enrique ma do dyspozycji całą kadręNowacki / 29 maja 2026, 16:18
-

AktualnościIñigo Pérez: Rayo Vallecano liczy na szczęśliwe zakończenie sezonu w finale Ligi KonferencjiNowacki / 27 maja 2026, 14:56
-

AktualnościVitinha i Luis Enrique przed finałem Ligi Mistrzów UEFA: zapowiedź meczu Paris Saint-Germain – ArsenalNowacki / 26 maja 2026, 12:50
-

AktualnościPo raz pierwszy od sezonu 1991/92: ani Milan, ani Juventus nie zagrają w Lidze MistrzówNowacki / 25 maja 2026, 14:10
-

AktualnościUnai Emery po raz piąty triumfuje w Lidze Europy – Aston Villa rozgromiła Freiburg 3:0Nowacki / 21 maja 2026, 12:43








































