Wypożyczenie Pawła Wszołka do Legii Warszawa już na ostatniej prostej

Wszołek

Paweł Wszołek / fot. Mikołaj Barbanell (PIłkarski Świat)

“Legia.Net” podaje, że Paweł Wszołek już jutro ma zjawić się na testach medycznych w Warszawie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zawodnik powtórnie dołączy do Legii.

O wypożyczenie Pawła Wszołka bardzo zabiegał Aleksandar Vuković. Polak był jednym z żelaznych żołnierzy serbskiego szkoleniowca w mistrzowskim sezonie 2019/2020. Szkoleniowiec jest wielkim orędownikiem talentu zawodnika i chce go widzieć w swojej drużynie do końca tego sezonu.

Po długich i burzliwych negocjacjach wydaje się, że saga transferowa jest już na ukończeniu. Wszołek ma chętnie wrócić do stołecznej drużyny do końca obecnego sezonu. 29-latek już jutro ma przyjechać na Łazienkowską i przejść testy medyczne. Po nich sfinalizuje całą transakcję pomiędzy oboma klubami.

Wszołek będzie musiał odbudować swoją formę. Jego przygoda w Unionie Berlin układała się jak dotąd fatalnie. W barwach klubu z Bundesligi zagrał zaledwie raz, w październiku 2021 roku. Wszedł wtedy na siedemnaście minut w meczu pucharu Niemiec z SV Waldhof Mannheim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.