Wybredny jak Hulk, czy Brazylijczyk wróci do Europy?

Hulk

Zdjęcie: Instagram/Hulk

Hulk już nie jest zdeterminowany na powrót do FC Porto. Brazylijczyk przebiera w wielu ofertach i nie wiadomo gdzie trafi już zimą.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Hulk znalazł się na celowniku FC Porto. Skrzydłowy był nastawiony pozytywnie na powrót do swojego byłego klubu. Jednak teraz sytuacja bardzo się zmieniła. Brazylijczyk odrzucił propozycje kontraktowe, prawdopodobnie z powodu zbyt niskiej pensji. W Shanghai SIPG zarabia około 20 milionów euro, a w portugalskiej drużynie przedstawiono mu ofertę opiewającą na około półtora miliona euro.

Wobec konfliktowej sytuacji na linii Hulk FC Porto, zainteresowanie zawodnikiem wykazał Zenit Sankt Petersburg. Rosyjski klub jest również byłym miejscem pracy Brazylijczyka. W grę wchodzi jeszcze powrót do ojczyzny piłkarza lub przeprowadzka do Ameryki Północnej. Bowiem kilka zespołów z ligi MLS ma na oku sytuację Hulka.

Według „ESPN” 34-latek nie ma wątpliwości gdzie chce kontynuować swoją karierę. W grę wchodzą tylko Portugalia i Brazylia, więc powrót do Porto jest nadal możliwy. Warto wspomnieć, że poprzednia przygoda Hulka z ekipą Smoków była bardzo udana, sięgnął z nimi po Ligę Europy i cztery triumfy w Liga NOS.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *