Wybredny jak Hulk, czy Brazylijczyk wróci do Europy?

Hulk

Zdjęcie: Instagram/Hulk

Hulk już nie jest zdeterminowany na powrót do FC Porto. Brazylijczyk przebiera w wielu ofertach i nie wiadomo gdzie trafi już zimą.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Hulk znalazł się na celowniku FC Porto. Skrzydłowy był nastawiony pozytywnie na powrót do swojego byłego klubu. Jednak teraz sytuacja bardzo się zmieniła. Brazylijczyk odrzucił propozycje kontraktowe, prawdopodobnie z powodu zbyt niskiej pensji. W Shanghai SIPG zarabia około 20 milionów euro, a w portugalskiej drużynie przedstawiono mu ofertę opiewającą na około półtora miliona euro.

Wobec konfliktowej sytuacji na linii Hulk FC Porto, zainteresowanie zawodnikiem wykazał Zenit Sankt Petersburg. Rosyjski klub jest również byłym miejscem pracy Brazylijczyka. W grę wchodzi jeszcze powrót do ojczyzny piłkarza lub przeprowadzka do Ameryki Północnej. Bowiem kilka zespołów z ligi MLS ma na oku sytuację Hulka.

Według „ESPN” 34-latek nie ma wątpliwości gdzie chce kontynuować swoją karierę. W grę wchodzą tylko Portugalia i Brazylia, więc powrót do Porto jest nadal możliwy. Warto wspomnieć, że poprzednia przygoda Hulka z ekipą Smoków była bardzo udana, sięgnął z nimi po Ligę Europy i cztery triumfy w Liga NOS.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.