Wspaniałe widowisko na Goodison Park

W dzisiejszych derbach Merseyside, Everton zremisował z Liverpoolem 3:3, po niesamowicie emocjonującym spotkaniu.

Mecz ten stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Co chwila przenosiliśmy się spod jednej, pod drugą bramkę. Wynik tego widowiska jest jak najbardziej sprawiedliwy, o czym świadczyły reakcje obu ekip tuż po ostatnim gwizdku sędziego.

Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Mimo tego, zawodnikom “The Toffies” udawało się doprowadzać do remisu, a w 82.minucie zdobyli trzecią bramkę i wydawało się, że jest już pozamiatane. Nic bardziej mylnego. Minutę przed upływem regulaminowego czasu gry, wynik strzałem głową ustalił Danniel Sturridge.

Everton – Liverpool FC 3:3 (1:2)

• Gol 0:1 Coutinho (5 min.)
    Gol 1:1 Mirallas (8 min.)
  • Gol 1:2 Suarez (19 min.)
    Gol 2:2 Lukaku (72 min.)
  • Gol 3:2 Lukaku (82 min.)
  • Gol 3:3 Sturridge (89 min.)