Wolverhampton – Man City transmisja, gdzie oglądać? (30.09)

Cosmin Iftode / Shutterstock.com

Dziś (30 września 2023) o godzinie 16:00, Molineux Stadium w Wolverhampton stanie się areną pojedynku pomiędzy Wolverhampton a Manchesterem City. Spotkanie to odbędzie się w ramach 7. kolejki rozgrywek Angielskiej Premier League. W dalszej części artykułu znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące transmisji online.

Wolverhampton – Man City, gdzie oglądać?

Każdy, kto chce śledzić na żywo zmagania drużyn Wolverhampton i Manchester City, powinien skorzystać z platformy streamingowej Viaplay. Tylko tam będzie można śledzić transmisję tv z tego starcia.

Wolverhampton – Man City, transmisja online za darmo

Niestety, dostęp do transmisji online z meczu Wolverhampton – Manchester City zapewnia jedynie płatna platforma streamingowa.

Wolverhampton – Man City, transmisja online w Viaplay

Chcąc śledzić mecz na żywo za pośrednictwem platformy Viaplay, konieczne jest posiadanie aktywnego konta oraz opłacona subskrypcja. Pakiet “Total” jest dostępny w promocyjnej cenie 44 zł miesięcznie, zakładając umowę na rok, natomiast w opcji miesięcznej koszt wynosi 55 zł. Transmisję na żywo w Viaplay można oglądać na wielu urządzeniach: od komputerów, przez telewizory różnych marek, smartfony, tablety, konsole do gier, aż po dedykowane urządzenia do streamingu. Co więcej, dzięki Viaplay możliwe jest jednoczesne śledzenie transmisji na dwóch różnych urządzeniach.

Wolverhampton – Man City, oferta live na mecz

Aby postawić zakład na mecz Wolverhampton – Manchester City, warto zwrócić uwagę na ofertę bukmachera Fortuna. Fortuna przygotowała atrakcyjny pakiet powitalny o wartości 630 zł dla nowo zarejestrowanych użytkowników, składający się z bonusu za rejestrację, bonusu za pierwszy depozyt oraz trzech zakładów bez ryzyka. Poza tym, dla zarejestrowanych klientów Fortuny dostępna jest opcja Fortuna TV, gdzie można śledzić mecze angielskich zespołów w ramach Pucharu Anglii czy Pucharu Ligi Angielskiej.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.pl

Kiedy i o której mecz?

Mecz Wolverhampton – Man City rozpocznie się w sobotę 30 września o godz. 16:00.

Gdzie oglądać mecz na żywo?

Spotkanie Wolverhampton – Man City będzie dostępne w aplikacji Viaplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.