Rafał Wolski został bohaterem meczu Cercle Brugge – Mechelen, w którego końcówce zdobył dwie bramki dla gości i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. W kończącej rundę zasadniczą 30.kolejce belgijskiej Jupiler League jego zespół wygrał na wyjeździe 3:2 (0:1), a do 88.minuty przegrywał 0:2.

Polak pojawił się na boisku w 61.minucie spotkania zmieniając Ibrahima Cisse. Występujący na pozycji pomocnika Wolski gola kontaktowego zdobył w 89.minucie. Chwilę później do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Dalibor Veselinović, a kiladziesiąt sekund później Rafał zdobył bramkę na wagę zwycięzca. W Jego trafienia były premierowymi po transferze do Belgii.

Drużyna Polaka zakończyła sezon na pozycji dziewiątej i zagra w play-off, którego stawką jest gra w europejskich pucharach. Cercle Brugge po dzisiejszej porażce zagra w grupie barażowej o utrzymanie.
Cercle Brugge KSV 2:3 (1:0) KV Mechelen

1:0 35′ Stephen Buyi
2:0 80′ Stephen Buyi
2:1 89′ Rafał Wolski
2:2 90+1′ Dalibor Veselinović
2:3 90+2′ Rafał Wolski