Włoscy giganci powalczą o talent z Brugii

Źródło: https://www.beinsports.com/

Jak informują media z półwyspu apenińskiego, zawodnik Club Brugge – Charles De Ketelaere znalazł się na celowniku AC Milanu i Atalanty. Oba zespoły chciałyby sięgnąć po Belga już tego lata.

Władze Milanu widząc jak dobrze na klub wpłynęło odmłodzenie kadry, wcale nie zamierzają zwalniać tempa w kontekście transferowym. Skauci Milanu stale są wysyłani w różne części świata, aby “łowić” nowe perełki, które w przyszłości mogłyby przywrócić klubowi z San Siro dawny blask. Tym razem według mediów “Rossoneri” są zainteresowani talentem ligi belgijskiej.

Charles De Ketelaere, bo o nim mowa to 20 latek grający na pozycji ofensywnego pomocnika w Club Brugge. Zespół pewnie zmierza po swój 17. tytuł mistrza kraju, a De Ketelaere będąc jedną z jego czołowych postaci jest licznie rozchwytywany. Stąd też Milan musi mieć się na baczności, albowiem inne kluby również ostrzą apetyty na młodego pomocnika. Daleko z perspektywy Mediolanu szukać nie trzeba – wystarczy wyruszyć na północny wschód od miasta, aby trafić na Bergamo i zespół Atalanty.

Według portalu „Calciomercato.com”, to właśnie “Orobici” w rozmowach wykonali już więcej konkretów aniżeli klub z San Siro. Działacze Atalanty przystąpili już do wstępnych rozmów z przedstawicielami lidera belgijskiej ekstraklasy, jak i samego piłkarza. W Brugii chcieliby otrzymać za De Ketelare’a od 15 do 20 milionów Euro. Ta kwota jest w zasięgu zarówno jednego jak i drugiego zespołu. To dobra wiadomość dla włodarzy “Blauw en Zwart”, którzy ze względu na to, że kontrakt młodego zawodnika wygasa dopiero za dwa lata, w spokoju czekają na oferty, aby wybrać tę najatrakcyjniejszą.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *