Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin transmisja na żywo w tv i online za darmo w internecie. Gdzie oglądać? [Ekstraliga żużlowa]

Stefan Holm / Shutterstock.com

Drugie niedzielne spotkanie 13. kolejki żużlowej Ekstraligi to starcie Włókniarza Częstochowa z Motorem Lublin. Spotkanie to rozpocznie się 24. lipca o godzinie 19:15. W poniższym artykule prezentujemy informacje o tym gdzie będzie można obejrzeć dzisiejszy mecz na żywo w telewizji oraz online w Internecie.

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin (24.07.2022). Gdzie oglądać?

Transmisja TV z meczu Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin jest oferowana przez stację telewizyjną Canal+Sport 5. Transmisję ze spotkania będzie można również obejrzeć na żywo w internecie korzystając z serwisów internetowych player.pl oraz Canal+online.

Transmisje TV: Canal+Sport 5 (nSport+)

Transmisje Online: Player.plCanal+Online

» Oglądaj transmisje online w Canal+Online

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin transmisja na żywo i za darmo

Serwisy internetowe Canal+online i player.pl nie oferują bezpłatnego dostępu do pakietu z kanałami Canal+ co oznacza, że nie ma możliwości obejrzenia bezpłatnej transmisji ze spotkania Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin.

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin transmisja na żywo online w internecie

Po zarejestrowaniu konta użytkownika na platformach player.pl oraz Canal+online istnieje możliwość wykupienia dostępu do kanałów telewizyjnych Canal+ za 45 zł na 30 dni. W ofertach wymienionych serwisów streamingowych dostępne są również pakiety na dłuższy okres czasu, który można wykupić poprzez jednorazową opłatę.

Transmisja z meczu Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin udostępniana jest zarówno na ekrany komputerów poprzez strony internetowe, jak również na smartfony, tablety i telewizory poprzez aplikacje mobilne i aplikacje Smart TV.

» Oglądaj transmisje online w Canal+Online

» Oglądaj transmisje online w Player.pl

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy bukmacherskie, kursy i zakłady

Kursy bukmacherskie na mecz Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin, a także na pozostałe mecze żużlowej Ekstraligi można znaleźć w ofertach wielu bukmacherów. Jedne z najlepszych ofert promocyjnych, a także szeroki wybór zakładów na spotkania żużlowej Ekstraligi mają firmy Fortuna, LVBET, a także Betclic. Po utworzeniu konta użytkownika poprzez podany poniżej odnośnik można zarejestrować konto i odebrać bonus na start.

» Odbierz 830 PLN i typuj zakłady na eFortuna.pl

» Odbierz 200 PLN i typuj zakłady na Betclic.pl

» Odbierz 3353 PLN i typuj zakłady na LVBET.pl

Kiedy i o której mecz?

Spotkanie Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin rozpocznie się w niedzielę 24. lipca o godzinie 19:15.

Gdzie oglądać transmisję na żywo w TV?

Transmisja TV z meczu Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin będzie dostępna na żywo na kanale Canal+Sport 5.

Gdzie oglądać transmisję online w internecie?

Transmisję z meczu Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin na żywo w internecie można oglądać na platformach Canal+online oraz Player.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.