

Właściciel SSC Napoli zarażony koronawirusem
Aurelio De Laurentiis w środę miał przeprowadzone testy na obecność Covid-19, a klub oficjalnie poinformował, że uzyskał pozytywny wynik.
Rozgrywki Serie A ruszają już za tydzień, a zespół, w którym występują Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik zainaugurują wyjazdowym meczem z Parmą (niedziela, godz. 12:30). Właściciel neapolitańczyków miał ostatnio dużo spotkań i pracy, gdyż chce się pozbyć Milika, którego chce oddać za 50 mln euro, któremu za rok wygasa kontrakt.
Aurelio De Laurentiis positivo al Covid-19
👉 https://t.co/ExSHstijhs pic.twitter.com/6EJniV3Cj0
— Official SSC Napoli (@sscnapoli) September 10, 2020
-
AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-


AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48





































