Właściciel Olympique Marsylia po skandalu: To po prostu lekkomyślni idioci

om.fr

Prezydent Olympique Marsylia, Pablo Longoria zareagował na skandaliczne wydarzenia, jakie miały miejsce w niedzielny wieczór we Francji. Autobus Olympique’u Lyon został zaatakowany w drodze na Stade Velodrome.

Takie sceny, które miały miejsce na południu Francji, nie powinny się wydarzyć. Trener Lyonu, Fabio Grosso został trafiony puszką z piwem, która przebiła się przez szybę autokaru i poważnie rozcięła jego twarz. Konieczne było szycie i Włoch miał wstrząśnienie mózgu.

Decyzję o przełożeniu meczu podjęto na kilka minut przed planowaną godziną rozpoczęcia. Nie ma pewności co do charakteru przełożenia, ponieważ właściciel Lyonu, John Textor, oświadczył, że jego zespół chce zagrać. To stwierdzenie jest sprzeczne z wcześniejszym oświadczeniem sędziego François Letexiery.

Mówię szczerze, że musimy zapobiec temu, co przydarzyło się Fabio Grosso – jest to całkowicie niedopuszczalne. To po prostu lekkomyślni idioci. Zepsucie imprezy na 65-tysięcznym stadionie przez lekkomyślność. Jestem zły – powiedział Longoria. Sam Longoria miał problemy z fanami OM. W odpowiedzi na groźby rozstano się z trenerem Marcelino, a sam prezydent był o krok od porzucenia klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x