Włamano się do domu zawodnika Tottenhamu

Dele Alli

fot. twitter.com/SpursOfficial

Zeszłej nocy do domu Dele Allego włamało się mężczyzn. Włamywacze okradli dom i zaatakowali pomocnika Tottenhamu.

Jak informują brytyjskie media, niedługo po środowej północy doszło do włamania do domu Dele Allego w północnym Londynie. Sprawcami było dwóch zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych w noże. W czasie włamania pomocnik Tottenhamu miał grać ze swoją dziewczyną i szóstką znajomych w bilarda.

Włamywacze mieli najpierw zastraszyć nożem, a później uderzyć w twarz zawodnika oraz jego kolegę, który ruszył mu do pomocy. Złodzieje po starciu ukradli zegarki Allego oraz biżuterię jego dziewczyny. Zdarzenie potwierdziła policja mająca wezwanie w tamtą okolicę.

– Policja została wezwana 0:35 w środę 13 maja na adres w okolicach Barnet. Dwóch mężczyzn włamało się do posiadłości i ukradło wartościowe przedmioty, w tym biżuterię i zegarki. Dwóch zastanych w budynku mężczyzn odniosło niewielkie obrażenia twarzy po napaści. Nie było żadnych aresztowań, będziemy przeprowadzać dochodzenie w sprawie włamania – powiedział rzecznik tamtejszej policji. Dom piłkarza jest objęty monitoringiem, z którego nagrania zostały już dostarczone odpowiednim służbom.

To już drugie w tym roku włamanie do mieszkania zawodnika Tottenhamu. W marcu 4 zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych w noże i maczety włamało się do posiadłości Jana Vertoghena w Hampstead. W domu przebywała żona i dzieci obrońcy. Reprezentant Belgii był wówczas na wyjazdowym spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *