Wisła Kraków – KF Llapi transmisja, gdzie oglądać mecz el. LE?

Oleksandr Osipov / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 20:30 na stadionie Wisły Kraków odbędzie się mecz 1. rundy eliminacji do Ligi Europy 2023/24 pomiędzy Wisłą Kraków a KF Llapi Podujevo. W artykule przedstawiono szczegóły dotyczące transmisji tv i online oraz informacje o dostępności transmisji za darmo.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – KF Llapi?

Mecz Wisła Kraków – KF Llapi na żywo można obejrzeć na kanałach Polsat, Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisja online dostępna będzie na platformach Pilot WP, Polsat Box Go i Canal+online.

Wisła Kraków – KF Llapi, transmisja online za darmo

Transmisja dzisiejszego meczu nie jest dostępna za darmo, można ją oglądać wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Wisła Kraków – KF Llapi, transmisja Pilot WP

Transmisję z dzisiejszego meczu można oglądać w Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał Polsat, na którym będzie pokazywany mecz dostępny jest w płatnym pakiecie kanałów Starter Plus, który Pilot WP oferuje od 19,99 zł miesięcznie. Transmisję z meczu w Pilot WP można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Wisła Kraków – KF Llapi, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć stream meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, a także za dodatkowe 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Wisła Kraków – KF Llapi, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z tego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+ z kanałem Polsat" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
[/p]Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.