Wilki wciąż polują na Kamińskiego. Kolejna oferta w drodze?

Jakub Kamiński

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 19.07.2020 / fot. Mikołaj Barbanell

Nie jest żadną tajemnicą, że VfL Wolfsburg bacznie obserwuje poczynania młodego gwiazdora Lecha Poznań, Jakuba Kamińskiego. Klub ze stolicy Wielkopolski odrzucił już jedną ofertę Wolfsburga za niezwykle utalentowanego skrzydłowego.

Propozycja “Wilków” opiewała na siedem milionów euro, ale włodarze Lecha uznali, że taka kwota nie jest wystarczająco satysfakcjonująca. W oficjalnym komunikacie prasowym wydanym przez klub można było przeczytać, że do Poznania dotarła znakomita oferta za Kamińskiego, jednak Lech nie jest zainteresowany jego sprzedażą w tym oknie transferowym.

Zdaniem “Sky Sports Deutschland” włodarze Wolfsburga mają w planach jeszcze w tym miesiącu złożyć kolejną, bardziej obfitą finansowo ofertę. Zespół z Dolnej Saksonii jest jednym z najbogatszych w Niemczech, a pieniądze w niego pompuje koncern Volkswagena.

19-letni Kamiński znajduje się ostatnio w znakomitej formie. Wielu ekspertów widziałoby go nawet już na ten moment w kadrze Paulo Sousy. Urodzony w Rudzie Śląskiej zawodnik bryluje na starcie Ekstraklasy. W pierwszych czterech kolejkach ligi zdobył dwa gole i zanotował asystę.

Źródło: Sky Sports Deutschland


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.