
Wilfred Zaha trafi do Serie A?
Wilfried Zaha już tego lata może zmienić barwy klubowe. Zainteresowany jego usługami jest Jose Mourinho, gracz może więc przenieść się do Romy. Sprawę może ułatwić też długość kontraktu Iworyjczyka.
Roma po wygraniu Ligi Konferencji chce sięgać jeszcze wyżej. Do tego zaś potrzeba konkretnych wzmocnień na niemal wszystkich pozycjach. Taką z pewnością jest też atak. Szczególnie biorąc pod uwagę, że poprzednią kampanię niemal w całości rozegrać musiał Tammy Abraham, z powodu braku sensownego zmiennika.
Takiej eksploatacji Anglika przez kolejny sezon nie chce na pewno Mourinho. Co za tym idzie szuka na rynku możliwości. Jedną z nich jest Wilfried Zaha. Iworyjczykowi za rok kończy się kontrakt z Crystal Palace, co może obniżyć kwotę odstępnego. Na ten moment nie są jeszcze znane konkretne liczby. Jak jednak donosi Tuttomercatoweb, Giallorossi poważnie rozważają złożenie oferty za 29-latka.
Poza epizodycznymi występami w barwach Manchesteru United czy Cardiff City, Zaha to przede wszystkim Crystal Palace. W barwach klubu z Sellhurst Park rozegrał już aż 429 spotkań. Zdobył w tym czasie 83 gole i zaliczył 73 asysty. Jest także 28-krotnym reprezentantem swojego kraju, dla którego pięciokrotnie trafił do siatki.
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
News dniaSerie A: Ostatnia kolejka zdecyduje o mistrzostwie. Punkt dzieli czołowe zespoły
Kamil Gieroba / 19 maja 2025, 10:16
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00