Wieteska: Nie zapominajmy, że zostało jeszcze trochę kolejek
Legia Warszawa w poniedziałek pokonała Śląsk Wrocław 1:0 i wreszcie wydostała się ze strefy spadkowej. Nastał w końcu drobny optymizm, ale Mateusz Wieteska tonuje nastroje.
- Wiemy, że najbliższe spotkania będą bardzo ważne, bo gramy z drużynami z podobnych miejsc w tabeli. Dlatego jeszcze bardziej musimy się zmobilizować, żeby później było trochę spokojniej. Nie pomaga na pewno sytuacja w tabeli, z tyłu głowy gdzieś to wszystko siedzi, w jakiej sytuacji jesteśmy, ale sami weszliśmy do bagna i sami z niego wyjdziemy. Nasza gra będzie wyglądała lepiej - mówił po meczu w rozmowie dla Canal+ Sport.
- Każdy musi być świadomy w jakiej jesteśmy sytuacji. To nie będzie tak, że przyjadą przeciwnicy i się przed nami położą, tylko trzeba się będzie – za przeproszeniem – napieprzać i wyrywać te punkty tak, jak dziś. Pokazaliśmy dużą determinację i chęć zdobycia trzech punktów. Zostaliśmy nagrodzeni i chwała za to - dodał.
Legia aktualnie znajduje się na trzynastym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy i ma jeden mecz zaległy.
Źródło: Canal+ Sport/Legia.Net
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































