Wielkie osłabienie Białej Gwiazdy: Felicio Brown Forbes nie wystąpi w derbach Krakowa

forbes

W najbliższą niedzielę będziemy świadkami kolejnej wojny określanej mianem “Derbów Krakowa’ z udziałem piłkarzy Wisły Kraków oraz Cracovii.

Szkoleniowiec “Białej Gwiazdy” Adrian Gula nie będzie mógł skorzystać z Felicio Browna Forbesa, który w ostatnim spotkaniu z Wisłą Płock został ukarany żółtą kartką.

Piłkarz Wisły żółty kartonik otrzymał za uderzenie łokciem w twarz Jakuba Rzeźniczaka. Powtórki pokazały jednak, że było to przypadkowe zderzenie dwóch piłkarzy walczących o piłkę, więc większość ekspertów uważa, że kartka jaką pokazał Tomasz Kwiatkowski była pochopną decyzją. Wisła Kraków złożyła wniosek do Komisji Ligi o anulowanie żółtej kartki, ale decyzja nie została zmieniona, więc napastnik będzie musiał pauzować jedno spotkanie.

Tak więc przed szkoleniowcem krakowskiej drużyny pojawia się wielki znak zapytania odnośnie formacji ofensywnej. Co prawda Jan Kliment powoli wraca do treningów, ale na pewno nie będzie w stu procentach gotowy na niedzielne derby. Dor Hugi oraz Hubert Sobol. Ta dwójka wydaje się najbardziej prawdopodobnym wyborem Słowackiego trenera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.