Wielka szansa Krychowiaka, 3 tygodnie przerwy Rabiota

footmercato.net

Jeden z dwóch największych rywali na pozycji Polaka w składzie mistrzów Francji – Adrien Rabiot naderwał mięsień uda i nie zagra przez następne 3 tygodnie, to szansa dla Grzegorza Krychowiaka który nie gra zbyt wiele. Wychowanek Paris Saint-Germain urazu nabawił się w meczu towarzyskim pomiędzy Francją a Wybrzeżem Kości Słoniowej.

Francuz który od 2012 roku występuje w seniorskiej drużynie PSG był w ostatnich tygodniach w znakomitej formie. Dzięki dobrej dyspozycji na treningach przekonał do siebie trenera Emery’ego, a świetna gra w pierwszym składzie poskutkowała powołaniem do reprezentacji Francji. W samym meczu przeciwko popularnym „Słoniom” także zagrał na dobrym poziomie i zebrał wysokie noty, niestety w drugiej połowie naderwał mięsień lewego uda i musiał opuścić plac gry.

Znając hierarchię w zespole absencja Francuza oznacza wejście do pierwszej jedenastki Thiago Motty. Szansą dla Polaka jest jednak kalendarz gier, paryżanie grają co 3 dni a to daje nadzieję na grę w Lidze Mistrzów lub lidze krajowej. Następne 3 tygodnie to zarówno 4 mecze Ligue 1 jak i dwa Ligi Mistrzów.

Polski zawodnik rozegrał w przerwie reprezentacyjnej mecz z Rumunią w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Rosji a także pierwszą połowę meczu towarzyskiego ze Słowenią. Najbliższy czas będzie świetną okazją do zbliżenia się do pierwszego składu paryżan.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *