“Wie, że tu jesteśmy” – gigantyczny zwrot i comeback Ronaldo coraz bliżej!

MARCA

Ronaldo pożegnał się już ponoć z kolegami z Juve i opróżnił swoją szafkę. Transfer wydaje się przesądzony, ale delikatnie zmienia się potencjalny kierunek, bowiem do gry weszli starzy znajomi piłkarza i są coraz bliżej jego dopięcia.

Z pewnością przeżywamy właśnie najgorętsze okienko transferowe w historii futbolu. Klub zmienił już Leo Messi, a teraz niezwykle bliski tego jest także Cristiano Ronaldo. Jeszcze parę godzin temu wydawało się, że lada chwila Portugalczyk zostanie piłkarzem City. Teraz jednak wszystko wydaje się zmierzać owszem, ku Manchesterowi, ale jego czerwonej części.

Jak bowiem donosi Fabrizio Romano, City w ostatniej chwili wycofało się z negocjacji w sprawie Cristiano, a do gry weszły Czerwone Diabły. Wspomniany Romano cytuje szkoleniowca MU, który deklaruje, że jeśli Ronaldo chce zmienić klub, oni na niego czekają. Podkreśla także, że zawsze mieli znakomite relacje.

City nigdy nie złożyło oficjalnej oferty ani nie dogadało się z samym piłkarzem w kwestii warunków kontraktu. Oferta z Manchesteru United, zdaniem Romano, ma nadejść lada chwila. Władze klubu są pewne swego i wszystko powinno wyklarować się w najbliższych godzinach. Pewne natomiast wydaje się to, że Portugalczyk nie zostanie w Juve. Jego odejście potwierdził oficjalnie szkoleniowiec Starej Damy – Massimiliano Allegri.

Cristiano Ronaldo grał już dla United w latach 2003-2009. Rozegrał w ich barwach prawie 300 spotkań i święcił tam ogromne sukcesy. Tam jego kariera rozbłysnęła najjaśniejszym światłem. Z Czerwonymi Diabłami sięgnął choćby po Ligę Mistrzów w sezonie 2007/2008 oraz trzykrotnie zdobywał mistrzostwo Anglii. Byłby to zatem jeden z największych powrotów w historii piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.