Wichniarek: To jest dramat. To jest polskie piekiełko

Rafal Gikiewicz - Rober Lewandowski

twitter.com/gikiewicz33

Artur Wichniarek wypowiedział się o hejcie wobec Rafała Gikiewicza.

Nie milkną echa po meczu ostatniej kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium, a Augsburgiem. „Bawarczycy” co prawda wygrali 5:2, a Robert Lewandowski dorzucił 41 trafienie w tym sezonie, pobijając tym samym rekord Gerda Muellera. Mocno mu to jednak utrudniał Rafał Gikiewicz dobrą postawą w bramce Augsburga. Niezbyt spodobało się to wielu osobom, które uważały iż „Giki” powinien pomóc w wyczynie Lewandowskiego. W efekcie w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wulgaryzmów i hejtu wobec Gikiewicza.

O sytuacji w programie „Prawda Futbolu” na YouTube wypowiedział się Artur Wichniarek.

Rozmawiałem z Rafałem dużo przed meczem. Niestety, szambo, które się rozlało w stosunku do „Gikiego” – to jest dramat. To jest polskie piekiełko. Te wszystkie buraki internetowe, które pisały takie rzeczy na Gikiewicza, powinny rozpędzić się i pie***lnąć głową w mur. Może coś im przeskoczy – jak mówił Jerzy Brzęczek o Piotrku Zielińskim – stwierdził Wichniarek.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.