

Wiadomo który mecz La Liga odbędzie się w USA
Wieloletnia umowa hiszpańskiego związku piłki nożnej z Relevent wciąż wywołuje duże kontrowersje.
"Deal" stał się jednak faktem, a według najnowszych doniesień wiadomo który mecz La Liga jako pierwszy zostanie zorganizowany w Stanach Zjednoczonych.

Według najnowszych doniesień będzie to konfrontacja Girony z Barceloną pod koniec stycznia.
Dla przypomnienia - oficjele z związku od początku chcieli, by w USA grały głównie Barcelona lub Real. Nawiązanie kontraktu z Relevent nie spodobało się wielu piłkarzom, głównie ze względu na brak wcześniejszego porozumienia z nimi.
źródło: Football Espana
-


AktualnościRPA - Korea Południowa oceny piłkarzy po spotkaniu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 6:01
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Czechy - Meksyk (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:57
-


AktualnościStatystyki z meczu Czechy - Meksyk. Liczby i dane po meczu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:51
-


AktualnościStatystyki ze spotkania RPA - Korea Południowa. Liczby i dane po meczu (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 5:50
-

AktualnościOceny po meczu Szkocja - Brazylia. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 2:59
-

AktualnościOceny zawodników po meczu Maroko - Haiti (25.06.2026)Nowacki / 25 czerwca 2026, 2:54




































