West Brom stara się o napastnika Napoli

sscnapoli.it

West Bromwich Albion nadal poszukuje napastnika. Po tym, jak nie uda się wyciągnąć z Anderlechtu Łukasza Teodorczyka, którym angielski klub był zainteresowany, ich wzrok skierowany został do Włoch, a konkretnie do Neapolu. 

Menedżerowi West Bromu Tony’emu Pulisowi do gustu przypadła gra Manolo Gabbiadiniego. 25-letni napastnik Napoli będzie miał co raz większe problemy z regularną grą na San Paolo, bowiem do zdrowia wraca już Arkadiusz Milik, a ostatnio do klubu sprowadzono jeszcze jednego napastnika, Leonardo Pavolettiego, co zsunie go na pozycję numer 3 w ataku. Dlatego też musi on poszukać sobie nowego klubu.

Jak przyznał agent Gabbiadiniego, do klubu z Neapolu rzeczywiście wpłynęła oferta od The Baggies, jednak na ten moment nie jest ona satysfakcjonująca dla właściciela klubu Aurelio De Laurentiisa. Sam piłkarz nie przekreśla tego kierunku, zatem jest szansa na dojście do porozumienia. 25-letni Włoch nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieje, w 13 występach Serie A tego sezonu zdobywając zaledwie 3 bramki. Od napastnika zespołu bijącego się o czołowe lokaty w lidze i grającego w Lidze Mistrzów wymaga się znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi