

Wayne Rooney wyleci w tym tygodniu do DC United
Napastnik Evertonu i legenda Manchesteru United wyleci w tym tygodniu do Waszyngtonu, aby negocjować warunki kontraktowe z DC United - podaje BBC Sport.
Wayne Rooney wrócił do macierzystego klubu w lipcu 2017 roku po 13 sezonach spędzonych w Manchesterze United. Mimo ważnego jeszcze rok kontraktu z Evertonem Wayne Rooney zamierza ostatnie lata gry w piłkę spędzić w Major League Soccer, która rozwija się w szybkim tempie. 32-latek miałby związać się z DC United kontraktem do 2020 roku. Choć warto zaznaczyć, iż okienko transferowe w MLS otworzy się dopiero w lipcu. Przewiduje się, że były kapitan Synów Albionu wyleci do Stanów Zjednoczonych w czwartek i spędzi tam dwie doby. Podczas pobytu Wayne Rooney ma poznać osoby kierownicze w DC United. W zeszłym sezonie były napastnik Red Devils w 40 meczach zdobył jedenaście goli stając się najlepszym strzelcem zespołu.
-
AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-


AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-


AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościMundial 2026: Kolumbia – Uzbekistan 3:1. Pierwszy gol Uzbekistanu w historii występów na mistrzostwachNowacki / 18 czerwca 2026, 12:04
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09
-


AktualnościPrzewidywane składy na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina | 18.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 11:09





































