Warta Poznań – Zagłębie Lubin (2.04) – transmisja. Gdzie oglądać?

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com

We wtorek, 2 kwietnia o godzinie 19:00, rozegrany zostanie mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin na stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie to odbędzie się w ramach 26. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W niniejszym artykule znajdują się informacje, gdzie możliwe będzie śledzenie transmisji telewizyjnej oraz online, a także czy dostępne są opcje bezpłatnego dostępu do transmisji.

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Zagłębie Lubin?

Spotkanie na żywo w telewizji będzie można obejrzeć na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Dla zainteresowanych transmisją online, dostępne będą platformy: Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Warta Poznań – Zagłębie Lubin nie będzie dostępna bezpłatnie. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja w Canal+online

Dla chcących śledzić dzisiejsze spotkanie w Canal+online, istnieje opcja wykupienia pakietu “Canal+” w cenie promocyjnej 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Pakiet dodatkowy z kanałami Eleven Sports i Polsat Sport Premium dostępny jest za 20 zł. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie na dwóch urządzeniach równocześnie, co pozwala na dzielenie się kontem.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja w Polsat Box Go

Transmisję z dzisiejszego meczu zapewnia również platforma Polsat Box Go. Do oglądania wymagane jest wykupienie pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet ten zawiera dostęp do kanałów Polsat Sport oraz innych sportowych stacji telewizyjnych. Możliwe jest oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, transmisja w Player.pl

Aby uzyskać dostęp do transmisji meczu w Player.pl, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” za 79 zł miesięcznie. Platforma oferuje dostęp do strony internetowej i aplikacji mobilnej, co umożliwia oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach.

Warta Poznań – Zagłębie Lubin, lista platform oferujących transmisję

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x