Warta Poznań: Michał Kopczyński rozpoczął indywidualne treningi

fot. Piotr Leśniowski/ Warta Poznań


Michał Kopczyński powrócił do indywidualnych zajęć po wrześniowej operacji. – W pierwszej połowie stycznia planowany jest powrót Michała do treningów z drużyną – mówi Bartłomiej Smuniewski, fizjoterapeuta.

Rehabilitacja przebiega zgodnie z planem. Od pewnego czasu zawodnik „Zielonych” pracuje na siłowni, biega, a teraz rozpoczął już indywidualne zajęcia z piłką – pod okiem Tomasza Olszewskiego, trenera przygotowania motorycznego Warty Poznań – przekazano w komunikacie.

– Michał przeszedł badania kontrolne w klinice Rehasport, których celem było sprawdzenie, na jakim etapie jest odbudowa mięśni po operacji, którą przeszedł. Dało to nam odpowiedź że wytrzymałość mięśni jest już na bardzo dobrym poziomie. Teraz pozostaje jeszcze trochę pracy nad siłą. Zawodnik coraz częściej będzie teraz przebywał na boisku i pracował nad motoryka – dodał Bartłomiej Smuniewski. W pierwszej połowie stycznia planowany jest powrót Michała do treningów z drużyną – zaznaczył.

28-latek latem tego roku  został ściągnięty do beniaminka PKO Ekstraklasy z Arki Gdynia i związał się dwuletnim kontraktem. Nieco ponad dwa miesiące temu zdecydowano się o rekonstrukcji mięśnia dwugłowego uda na poziomie jego rozcięgna, gdzie doszło do rozerwania.

źródło: wartapoznan.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.