Walka The Toffees o być albo nie być

Everton

Zdjęcie: Premier League.com

Szkoleniowiec Evertonu postawił swoich piłkarzy przed wielkim wyzwaniem. W trwającym sezonie piłkarze The Toffees prezentują dobrą dyspozycję, o czym świadczy zajmowane miejsce w tabeli Premier League.

Według włoskiego trenera drużyna z niebieskiej części Liverpoolu potrzebuje sześciu zwycięstw w dziesięciu nadchodzących spotkaniach, aby zakwalifikować się do europejskich rozgrywek.

W połowie lutego Carlo Ancelotti udzielił obszernego wywiadu, w którym potwierdził, że jego piłkarze mogą być czarnym koniem w przyszłorocznej edycji Champions League.

– W ubiegłym roku dobrze spisaliśmy się w derbowym meczu z Liverpoolem, potem pokonaliśmy Norwich i rozegraliśmy ważny mecz z Tottenhamem. Niestety w pewnym momencie straciliśmy motywację do walki o czołowe pozycje umożliwiające występy w europejskich pucharach. Myślę, że w najbliższych dziesięciu meczach będziemy walczyć do ostatniej minuty. Czeka nas ekscytujące wyzwanie i jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość. W wyścigu udział bierze wiele zespołów i każdy z nich jest ekscytujący. Jestem przekonany, że możemy sobie poradzić z najbliższymi rywalami, co umożliwi nam walkę o najwyższą pozycję w lidze. Musimy poprawić bilans, więc na własnym stadionie rozpoczniemy od wygranej z Crystal Palace.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *