

Waldemar Sobota podpisał nową umowę
Skrzydłowy Waldemar Sobota przedłużył kontrakt z FC Sankt Pauli do końca czerwca 2020 roku. 30-latek w niemieckim klubie występuje od stycznia 2015 roku.
- Cieszymy się, że Waldi zagra dla nas przez następne dwa lata. Dzięki konsekwentnej pracy i doświadczeniu był ważnym filarem naszego zespołu w przeszłości. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie on nadal pełnił tę rolę w przyszłości - wyjaśnia dyrektor sportowy Uwe Stöver. - Zawsze mówiłem, że czuję się bardzo komfortowo w FC St. Pauli. Teraz nie mogę doczekać się kolejnych lat w St. Pauli - powiedział Waldemar Sobota. W obecnym sezonie 2. Bundesligi Waldemar Sobota 24 spotkania, w których zdobył cztery bramki oraz zaliczył jedną asystę.
Hier alle Infos zur Vertragsverlängerung von Waldemar #Sobota: https://t.co/hbXNji33T6 #fcsp
— FC St. Pauli (@fcstpauli) 30 marca 2018
-
AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































